KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023260
nr 1202 3260
Bengt Hegethorn
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv, vy mot Skeppsholmen, signerad. Olja på duk, 38x50 cm
Bengt Hegethorn, svensk målare född i Stockholm 1925.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:23:32
8/9 09:44:49
8/9 09:46:46